SAMSUN KAVAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL GÜVENLİĞİ VE TEDBİRLERİ TOPLANTISI

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Güvenliği Toplantısı Kavak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.
OKUL GÜVENLİĞİ VE TEDBİRLERİ TOPLANTISI

28-09-2018    Kavak Kaymakamı Sayın Recep KOŞAL  Başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan BÜYÜK, Şube Müdürleri  Abdullah YANGÖZ ve İsmail UZUN, İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri ile Okul/Kurum Müdürlerinin katılımıyla Okul Güvenliği Toplantısı yapıldı.

       Kavak Kaymakamı Sayın Recep KOŞAL ; bir öğrencinin evinden çıkıp evine dönene kadar geçen süre zarfı içinde kurum temsilcileri olarak herkesin sorumlu olduğu ve bu konuyla ilgili olarak olumsuz ve üzücü hiçbir olayın olmaması için herkesin en alttan en üst makama kadar üzerine düşen görevleri yerine getirmesi gerektiğini belirtti.

      İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan BÜYÜK 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında Taşıma iş ve işlemlerinin sorunsuz bir şekilde başladığını, öğrencilerimizin gerek yemek gerekse taşıma işlemlerinde ilk günden itibaren bir aksama olmadığını belirtti. Bu durumun senenin sonuna kadar bu şekilde devam etmesi için el birliğiyle ilgili bütün kurum ve kuruluşların ortaklaşa hareket etmeleri temennisinde bulundu.

       Toplantı İlçe Kaymakamımız Sn. Recep KOŞAL´ın Okul Müdürlerinin dileklerini dinlemesiyle sona erdi. 

 

 

 

    


28-09-201828-09-2018

    

 

 

Soğuksu Mahallesi Eski Erbaa Sokak No 18/4 Kavak Akşemseddin Anadolu İmam Hatip Lisesi 4. Kat Kavak/SAMSUN - 0362 741 30 59

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.