SAMSUN KAVAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kavak´ta Eğitim Toplantısı Yapıldı

İlçesinde Samsun İl Eğitim Yürütme Kurulu toplantısı düzenlendi. 21.12.2017
Kavak´ta Eğitim Toplantısı Yapıldı

Maarif Hareketi kapsamında her ay toplanan İl Eğitim Yürütme Kurulu bu ay Kavak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu´nda İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen başkanlığında bir araya geldi.

Toplantıya, İl Milli Eğitimden şube müdürleri, Kavak İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Büyük ve 16 ilçenin milli eğitim müdürleri katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Esen, eğitimin bütün alanlarında planlı çalışmalar yürüterek, öğrencilerin başarı seviyelerini yükseltecek, eğitim hizmetlerinin niteliğini artıracak faaliyetlerde bulunulması gerektiğini vurguladı.

KODLASAM projesi konusunda bilgi verilen toplantıda ayrıca Samsun Maarif Harekatı ile ilgili sorun ve çözüm yolları ile okulların sisteme veri girişlerinde dikkat edecekleri hususlar, Erasmus+AB projeleri ve TÜBİTAK, yeni sınav sistemi ile ilçelerde öğretmenlerin ve okul yöneticilerinin mesleki gelişimlerine yönelik yapılan faaliyetler görüşüldü.

İlçe milli eğitim müdürleri ilçelerinde yapılan etkinlikler ve projeler hakkında açıklamalarda bulundu.

04-01-201804-01-201804-01-201804-01-2018

Soğuksu Mahallesi Eski Erbaa Sokak No 18/4 Kavak Akşemseddin Anadolu İmam Hatip Lisesi 4. Kat Kavak/SAMSUN - 0362 741 30 59

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.