SAMSUN KAVAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EBA Paylaşımı Bilgilerinin Elektronik Ortama Aylık Olarak Girilmesi

EBA Paylaşımı Bilgilerinin Elektronik Ortama Aylık Olarak Girilmesi

   Müdürlüğümüz  http://samsun.meb.gov.tr kurumsal internet adresi anasayfasında"EBA  Paylaşımı Aylık Bildirimi"  adıyla  elektronik ortamda bir form hazırlanmış ve yayınlanmıştır.

    "EBA  Paylaşımı Aylık Bildirimi" elektronik ortamda her ay düzenli olarak tüm öğretmenlerimiz tarafından,  EBA Portal da paylaşılan Haber, Video, Ses, Görsel, Doküman, Dergi içeriklerinin  sayısı, başlığı ile bu paylaşımlara ait EBA´da yer alan yayımlanma linki(adresi)  ile ilgili bilgiler, EBA DERS´te öğretmenlerimizce, öğrencilere gönderilen çalışmalar, eklenen yaprak testler, dokümanlar, oluşturulan sınavlar, üretilen  öğrenme adımı ve ders akışları ile oluşturulan  soru / sınavlara ait sayısal bilgiler, bu elektronik forma işlenmesi suretiyle Müdürlüğümüze bildirilecektir.

   Öğretmenlerimiz, EBA Portal ve EBA Ders ile ilgili paylaşım bilgilerini, kendi kişisel Mebbis kullanıcı adı ve şifreleri ile EBA Profilim ekranı ve EBA DERS içerisinden kendileri kontrol ederek her ay sonu itibariyle"EBA  Paylaşımı Aylık Bildirimi" formuna gireceklerdir.

    Müdürlüğünüz ile okul/kurum müdürlüklerimizin internet adreslerinde ilgili formun duyurulması, öğretmenlerimize gerekli duyurunun imza karşılığı yapılarak  okul panolarında da bilgilendirme yapılması,  konuya gerekli hassasiyetin gösterilmesi  hususunda;

      Bilgilerinizi ve gereğini önemle rica ederim.                                             

 

Coskun ESEN

Vali a.

İl Millî Eğitim Müdürü

 

Soğuksu Mahallesi Eski Erbaa Sokak No 18/4 Kavak Akşemseddin Anadolu İmam Hatip Lisesi 4. Kat Kavak/SAMSUN - 0362 741 30 59

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.